Web Tasarım & Yazılım

Web Tasarım & Yazılım

Web Tasarım

Web sitesi, çoğu şirketin online mevcudiyetinin çoğalmasıyla ve çevrimiçi varlıklarının öne çıkmasıyla her geçen gün önem kazanmaktadır. G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı, üstün teknoloji, tasarım ve müşteri desteği kombinasyonuyla müşterilerine çevrimiçi varlıklarının gücünü ve etkisini artırmak için her türlü altyapıyı sağlayan bir çözüm ortağı olarak öne çıkmaktadır.

Mobil Uyumlu

G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı, kullanıcı dostu arayüzleri, mobil uyumlu tasarımları, kurumsal tasarım ve görselleştirme hizmetleri, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlama, analitik ve raporlama servisleri, web sitesi içeriği ve daha fazlası gibi çeşitli alanlarda müşterilerine destek sağlamaktadır.

Kullanıcı Dostu

G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı, çevrimiçi varlıklarını güçlendirmek isteyen müşterilerine tüm yönlerden destek vermek için yüksek kaliteli ve kullanımı kolay web siteleri oluşturmak için her türlü gereksinimleri karşılayacak gelişmiş altyapılarını sağlamaktadır. Müşterilerinin özel ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş web siteleri oluşturmak için işbirliği içerisindeki uzmanlar, en son teknolojileri kullanarak kullanıcı dostu ve güçlü arayüzler oluşturmaktadırlar.

Ayrıca, müşterilerinin web sitelerinin arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlama, analitik ve raporlama gibi çevrimiçi pazarlama alanlarında başarıya ulaşmasını sağlamak için uzman desteği sunmaktadır.

Destekleyici

G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı, müşterilerinin çevrimiçi varlıklarının gücünü ve etkisini artırmak için her türlü gereksinimi karşılamak için kullanıcı dostu ve güçlü arayüzler oluşturmak için son teknolojileri kullanmaktadır. Müşterilerine çok yönlü bir yaklaşım ve tüm çevrimiçi pazarlama alanlarında destek sunmak için araştırma ve geliştirme ekibi, müşterilerinin çevrimiçi hedeflerini en iyi şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için çalışmaktadır.

YAZILIM

Teknoloji çağını yaşadığımız şu günlerde yazılım hemen hemen her alanda karşımıza çıkmaktadır. Özellikle dijital mecralarda gördüğümüz her şey yazılımın bir sonucudur. Kullanıcı, aramakta olduğu bir bilgiyi bulmaya çalışırken ya da internet üzerinden bir ürün satın alırken görünmez bir şekilde bulunan yazılımlar bilgisayara gerekli komutları verir ve işleminizin gerçekleşmesini sağlar.

Yazılım nedir?

Yazılım, ana hatlarıyla bilgisayara ya da bir programa nasıl çalışması gerektiğini söyleyen komutlar dizisidir. Bu metni okuduğunuz web site ya da telefonunuzda her gün kullandığınız programlar yazılımın somut örnekleridir.

Yazılım Nasıl Kullanılır?

Yazılım sayesinde çok karmaşık işlemler daha basit bir şekilde yapılabilirken aynı zamanda veri depolama, dijital pazarlamanın bazı adımları ve marka kimliği oluşturma adımları gibi işlemlerde de sık sık yazılım hizmetine başvurulur.

Yazılım İçin Yol Haritası Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle ihtiyaçlarınızı tespit etmeli ve bu ihtiyaca nasıl çözüm sağlayacağımız konusunda fikir belirlemeliyiz.

Örneğin internetten bir ürün mü satmak istiyorsunuz? Ya da sattığınız fiziksel veya dijital ürünlerin takibini yaptıracak bir programa ihtiyacınız olabilir. Bu ihtiyaç belirlendikten sonra tasarım ve yazılım ekipleri koordineli çalışarak ihtiyacınız olan ürünün çıkarılmasını sağlayacaktır.

Aşamaları;

Fikir üretme

Firmanızın yol haritasını inceleyerek hangi noktalarda yazılıma ihtiyaç olduğunu tespit ederiz. Bu ihtiyaç doğrultusunda neler yapabileceğimizi düşünerek fikir üretme aşamasına gireriz.

Arayüz Tasarımlarının Oluşturulması

Yazılım ve tasarım ekibinin ortak çalışması sonucu kullanıcıların yorulmadan işlemlerini yapabilmesini sağlayacak bir arayüz tasarımı oluşturulur. Bu tasarım hem yazılımın işleyişi ile uyumlu olmalıdır hem de kullanıcı alışkanlıklarını bozmadan hızlı bir şekilde yarar sağlamalıdır.

Arkaplan Yazılımı

Tasarım aşamasında oluşturulan butonlar ve sayfa düzenlerinin çalışması için yazılıma ihtiyaç duyarız. Hazırladığımız yazılım, tasarımı bozmadan kullanıcı alışkanlıklarını yerine getirerek sunduğumuz hizmetten hızlıca yararlanmalarını sağlar.