Video Produksiyon Hizmeti

Video Produksiyon Hizmeti

Prodüksiyon

Kelime olarak “yapım” yani “production” anlamına gelen prodüksiyon, genellikle sinema filmleri, gösteri yapımı, televizyon programları için kullanılan bir terimdir. Günümüzde reklam filmleri, video içerikler, fotoğraf çekimleri gibi medya organları için gerçekleştirilen eylemler için de “yapım” yani “prodüksiyon” ifadesi kullanılmaktadır.

Prodüksiyon Nedir?

Kelime olarak “yapım” yani “production” anlamına gelen prodüksiyon; reklam filmleri, dijital içerikler gibi medyatik işlemlerin çekim aşamasını yöneten ekibe verilen genel bir isimdir. Ürününüzün tanıtımını yapmak ya da sosyal medya hesaplarınızda firmanızı temsil etmek için prodüksiyon ekiplerine başvurmanız gerekebilir.

İşletmemin Prodüksiyon

Hizmetine İhtiyacı Var Mı?

Dijital alanda güçlü gözükmek isteyen ve vizyonu globelleşmek olan küçük işletmelerden tutun orta ve büyük işletmelere kadar tüm işletmelerin prodüksiyon hizmetine ihtiyacı vardır.

İstatistikler gösteriyor ki prodüksiyon ekipleri ile çalışan firmaların marka güveni ve bilinirliği, dijital pazarlardaki reklamları ve satış hacmi %68 oranında artmaktadır.

Bunun 3 farklı nedeni bulunmaktadır;

1- Kullanılan profesyonel ekipmanlar ve ekipte bulunan kişilerin tecrübesi sayesinde firmanızın avantajları göz önüne çıkarılırken negatif alanları ise rahatlıkla saklanabilmektedir.

2- İyi bir prodüksiyon ekibinden çıkan işlerin kalitesi global standartlarda olduğu için potansiyel müşteri gözünden bir güven ortamı oluşturur. Hizmetinize ve markanıza yatırım yaptığınız potansiyel müşteriler tarafından da farkedildiği için rakiplerinizin önüne geçersiniz.

3- Dijitalleşen dünyamızda görüntülü aletler yaygın kullanıldığı için kişilerin algıları da bu doğrultuda evrim geçirmektedir. Geçmiş tarihleri düşündüğümüzde tek görüntülü yayın organı televizyonlardı ve ciddi bütçesi olmayan firma sahipleri markalarını gazete, broşür gibi fazla detay barındırmayan araçlar ile tanıtmaya çalışıyordu. Sosyal Medya ortaya çıktığından beri firmalar kendilerini öne çıkarmak için daha fazla içerik üretmeye başladı bu da doğal olarak rekabeti arttırdı. Artan rekabet sonucunda da potansiyel müşterilerde bir çok direnç gelişti. Artık basit kurgulanmış reklam filmleri ya da kalitesiz görüntüler, sağladığı yarar ne olursa olsun görmezden geliniyor. Bu da firmaların (özellikle büyümek isteyen firmaların) prodüksiyon ekipleriyle çalışmalarını zorunlu kılıyor.

Neden G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı Production Team’i Tercih Etmelisiniz?

G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı olarak bir çok başarılı hizmette rol oynamış prodüksiyon ekibine sahibiz. Bu ekip ile koordineli çalışacak video metni yazarları, dijital pazarlama uzmanları ve tasarım ekibine sahip olduğumuz için çıkarılacak işin tüm detaylarıyla değerlendirilmesini, analizini ve yönlendirmesini basit bir şekilde sağlayabiliyoruz.

Aynı zamanda sektörde sahip olduğumuz tecrübe, sosyal bilgi de işin içine eklendiği zaman G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı'ndan çıkan prodüksiyon ürünleri de sektörde fark yaratmanıza olanak sağlıyor.

Büyütmekte olduğunuz bir markanız varsa ya da sektördeki yerinizi korumak istiyorsanız "Haydi İlk Adımı Atalım!".

 

Kurumsal Tanıtım Filmi

Video içerikleri, dijital mecralarda yoğun ilgi görmekte ve firmaları hedefledikleri kitle ile buluşturmada önemli bir rol oynamaktadır. Bu nedenle firmalar, kimliklerini, ürün ve hizmetleri ile birleştiren kurumsal tanıtım filmleri ile kendilerini en iyi şekilde anlatmayı seçmektedirler. Kurumsal tanıtım filmleri, firmanızı, markanızı anlatmanın ve hedef kitlenize ulaşmanın en etkili yoludur. Bu video içerikler doğru hazırlandığı takdirde markanızı dijital dünyada en iyi şekilde konumlandıracaktır. G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı olarak Kurumsal Tanıtım filmi çekimlerimiz ile ihtiyacınız olan profesyonel desteği sağlıyor, içeriklerimiz ve profesyonel bakış açımızla sizi en iyi şekilde anlatan tanıtım filmleri çekiyoruz.

Kurumsal Tanıtım Filmi ile;

Marka imajınızı doğru bir şekilde oluşturur, sizi hedef kitlenize hızlı ve etkili şekilde tanıtırız. Marka değerlerinizin akıllarda yer etmesini sağlar, hedef kitle üzerinde farkındalık yaratırız. Dijital dünyadaki son gelişmeleri takip eden yenilikçi bir imaj kazanırsınız. Toplantı, konferans veya etkinliklerde etkili bir imaj oluşturursunuz. Kurumsal tanıtım filmi ile sosyal mecralarda geniş bir kitleye ulaşıp kendinizi tanıtmış olursunuz.

Reklam Filmi Videosu

G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı olarak ürün ve hizmet videolarınızı profesyonel olarak çekiyoruz. Uzman ekibimizle prodüksiyon aşamalarını titizlikle gerçekleştiriyor, dijital pazarlama stratejisinin önemli parçası olan video çekimi ile ihtiyacınız olan hizmeti sağlıyoruz. Özgün ve ilgi çekici video içerikleri ile marka imajınızı, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi hedef kitleniz ile buluşturuyoruz. Ürün tanıtımı ihtiyaçlarına özel olarak alanında profesyonel bir ekiple video prodüksiyonları yapıyor, reklam videoları, video reklam prodüksiyonu, YouTube, Facebook ve Instagram video reklam hizmetleri sağlıyoruz.

G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı olarak;

Sosyal Medya İçerik Videoları

Reklam Kampanyaları

Studyo Çekimi / Green Box, Blue Box, White Box, Black Box

Program Çekimleri

Audition Çekimleri

Dizi, Film, Belgesel Çekimleri

360 Derece Ürün Video Çekimleri

Yemek Videoları

Band Yayın ve Canlı Yayın Çekimleri

Ürün tanıtım videoları

Kurumsal video çekimleri yapıyoruz.

Drone Çekimi

Drone Çekimi hizmetimiz ile kurumsal tanıtım filmleriniz, video reklam çekimleriniz ve daha pek çok görsel projeniz için hedef kitlenizi etkileyeceğiniz geniş açılı ve trend çalışmalar sunuyoruz. Drone ile yaptığımız havadan çekimler ile inşaat – gayrimenkul projeleri, hastaneler, eğitim kurumları ve daha pek çok sektörden işletmeye etkileyici karelerle oluşturulmuş drone ile çekilmiş tanıtım filmleri sunmaktayız.