Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi

Google Reklamları

Google Ads reklamları ile amacınıza uygun tanıtım planlaması yapar, üye toplama, satış yapma, form doldurma, marka tanıtımı gibi amaçlarla hedef kitlenize uygun anahtar kelimelerle en fazla geri dönüşü alacağınız stratejiyi kurarız. Hedef kitlenizi sunduğunuz ürün ve hizmete bağlı olarak en doğru şekilde yaş, cinsiyet, şehir, ülke gibi kriterlere göre en doğru şekilde belirleriz. Tıklanma sayınızı arttırarak çok daha fazla alıcı ile web sitenizi, İnstagram hesabınızı tanıştırırız.

Facebook Reklamları

Facebook reklamları ile potansiyel müşterilerinize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Markanızın ihtiyacı olan üyelik, satış, bilinirlik veya ziyaret amacına uygun şekilde reklam stratejisi oluşturur, buna uygun reklam görselleri ve video içerikleri hazırlarız. Marka bilinirliğinizi arttırıp potansiyel kitlenizi daimi müşterileriniz haline getiren sonuçlar elde eder ve bunları size raporlarız.

G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı olarak markanız ile sunduğunuz ürün ve hizmetleri, dünyada milyarlarca kullanıcıya sahip olan facebook üzerinde paylaşarak, sizleri potansiyel alıcılarınızla buluşturuyoruz. Size en uygun ve yaratıcı görseli seçiyor ve stratejik olarak belirlediğimiz hedef kitleye ulaştırıyoruz Facebook’un milyarlık nüfusuna bir tık yakın olursunuz.

Zamandan kazanır ve küçük bir bütçe ile büyük bir vitrin sahibi olursunuz.

İnstagram Reklamları

İnstagram reklam içeriklerimiz ile etkileşimi yüksek bir sosyal platformda, hedef kitlenize kısa sürede ulaşır ve marka bilinirliğinizi arttırırız. Görsel ve video paylaşımları ile hizmet alanınızı en iyi şekilde yansıtan ve tanıtan Instagram reklamları hazırlar ve yeni müşterilere ulaşıp, işinizi büyütmenizi sağlarız. Profesyonel reklam hesabı yönetim sistemimiz ile marka imajınızı güçlendirip, potansiyel kitlenizi genişletirsiniz.

Firmalara, markalara böylesine yüksek sayıda potansiyel müşteri portföyü sunan Instagram’da, sizin de başarılı bir şekilde yer almanız için gerekli tüm stratejik adımları uyguluyoruz. Amacınızı, sunduğunuz ürün ve hizmeti en iyi şekilde tanıtacak görselleri seçiyor, grafik tasarım ekibimizle mesajı en doğru ve ilgi çekecek şekilde hazırlıyoruz.

Hazırladığımız görseli ya da video içeriğini yaratıcı metinlerle destekliyor ve instagram akış ve story paylaşımları olarak sizin yerinize yayınlıyoruz. Zamanınız size kalıyor markanız İnstagram’da parlıyor!

Youtube Reklamları

YouTube reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinize video izlerlerken veya arama yaparlarken size ulaşabilecekleri, hedef kitlenizi on ikiden vuracağınız reklam hizmeti veriyoruz. Dünyanın en büyük ikinci arama motoru olarak kabul edilen Youtube video dünyasında sizin de reklamınızın olmasını istiyorsanız, işinizi şansa değil G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı’nın işinde uzman ekibine bırakın. Çok az bir bütçe ile milyonlara ulaşan bir vitrin sahibi olmak için hemen harekete geçin!

Linkedin Reklamları

Linkedin’de doğru oluşturulmuş bir profil, size kısa zamanda yeni işbirlikleri ve yükselmiş bir ciro olarak geri dönecektir. G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı olarak sizi Linkedin’de de hedef kitlenize en doğru şekilde kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacak bir profil yaratıyoruz. Günlük haftalık paylaşımlarla varlığınızı devamlı taze tutuyor ve sizi dijital dünyada devamlı ileriye taşıyoruz.

SEO ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Seo Arama Motoru Optimizasyonu, web sitelerinin Google ve diğer arama motorlarının beklentilerine yönelik olarak web sitesinin trafiğini arttırmak için yapılan çalışmalar bütünüdür. G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı olarak web sitenizin seo arama motoru optimizasyonunu için, size özel bir strateji belirliyoruz. SEO, markanızın dünya çapında seviyede büyümesini sağlayacak, sizi yurt içinde olduğu kadar yurt dışındaki hedef kitleye de ulaştıracak anahtar kelimelerden oluşur. SEO Arama Motoru Optimizasyonu ile web sitenizin organik arama sonuçlarında görünürlüğünü arttıracak pazarlama çalışmaları yapıyor, sizleri rakiplerinizin önüne geçirerek Google gibi büyük arama motorlarında üst seviyelere taşıyoruz.