Hakkımızda

                                            

G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı markası hissiyat, mücadele, bolca çalışma arzusu ile kuruldu.

Tutkulu, kendini kanıtlamak isteyen, nitelikli ve dürüst insanlar için hem bir akademi, hem de güvenilir ve huzur içerisin de çalışabilecekleri bir çatı olarak kurulmuş ve teknik işlerde fırsat eşitliği ilkesine sahip. Parmak Durdurtan Ajans mottosu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bizler G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı olarak, tek bir şirketle çalışıp 360 Derece Pazarlama mantığında olup dijital dünyadaki tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulmanız gerektiğine inanıyoruz. Ancak bu şekilde tam bir marka yönetimi, hızlı, rekabetçi ve sürekli iş geliştirilebiliriz.

Bunların farkında olduğumuz kadar, bir kişinin tüm işleri yapamayacağının da farkındayız. Bu nedenle, ekibimizde her bir arkadaşımızdan sadece iki konuda uzmanlık bekler, bu doğrultuda seçer, tek bir çatıda birleştirir ve bunu hizmet olarak markalarımıza sunarız.

Bu doğrultuda G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı profesyonel hizmetler sunarken, marka iletişimi, marka ruhu, bütçe, vizyon ve müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet kalitemizi sürekli olarak geliştirmektedir.

En büyük misyonumuz ise; herhangi bir işimiz de ya da projemizde, bizler için kazançlı olan bir ürün/hizmet ya da ticaretin,  ekip arkadaşlarımıza, çözüm ortaklarımıza ve yönettiğimiz markalarımıza, kesinlikle kayıp olmaması gerektiğidir. 

Bu nedenle markalarımıza önerdiğimiz her bir geliştirme ve büyüme stratejisinin öncelikle markalarımız kazançlarını hedef alması gerektiğine inanıyoruz. Bu anlayış bizleri bugünlere kadar getirdi, yarın için ise çok daha büyük hayallerimiz var.

Bizler G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı olarak hayallerinize ortak olmaya talibiz. Sizler de bizi hayallerimize ortak isterseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 


                                                                          Anıl ŞOLTAN KİMDİR? 

    

G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı Kurucusu ANIL ŞOLTAN Üniversite Eğitimine Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Ön Lisans Programı ile başlayıp sırasıyla Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde Lisans Eğitimini tamamlamış ardından  İstanbul Okan Üniversitesi İngilizce İşletme MBA Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Sektörde 5 Yıl Freelance olarak çalışmış, İngiltere Cambridge University’den eski Google CEO’su Eric Schmidt ve eski Instagram CEO’larından Mike Krieger’dan 210 gün boyunca onaylı Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi doktora eğitimini tamamlayarak alanında uzmanlaşmıştır. Ayrıca İstanbul ve Ankara Merkezli firmalardan ve Eğitimcilerden bire bir eğitimler alarak,  UDEMY ve Acun Medya Akademide eğitimci olmuş birçok Türkiye Geneli ve Yurtdışı firmalar ile işbirlikleri yaparak sektörde adını duyurmuştur.

Şirket olarak 2020 Yılında faaliyetlerine başlayarak alanında uzman kadrosuyla kısa sürede sektörde var oluşunu ispatlamaya çalışmış ve Sivas’ın en değerli Dijital Reklam Ajansı olmuştur. Anıl ŞOLTAN başta Sosyal Medya Yönetimi, E-Ticaret Çözümleri, Web Tasarımı ve Yazılımı, SEO,  Kurumsal Kimlik Tasarımı Alanlarında Uzman Ekibi ile Katma Değerli Projeleriyle Sivas’ta Reklamcılık alanında oldukça güzel işler başarmış ve başarmaya devam etmektedir.