STÜDYO HİZMETİ

STÜDYO HİZMETİ

Stüdyo Hizmetleri

Yüksek teknoloji ekipmanlarla profesyonel hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Çekimlerimizde yüksek çözünürlük elde ederek ürünlerinizin ve mekan tanıtımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

 

Stüdyo/İç Mekan/Dış Mekan Çekimleri

Tanıtım Filmleri

Ürün Fotoğraflandırma

Konsept Geliştirme

360• Döner Stand Çekim Hizmeti

Katalog&Dergi Çekimleri

 

Çekim hizmetimiz ile rakiplerinizden bir adım önde olun. Doğru fotoğraflandırma ve doğru seyir görüntüleri size ve markanıza her zaman değer katar.

Olmazsa olmazıdır reklamın çekim hizmeti. Ürününü hizmetini anlatabilmenin en başında gelir. Fotoğraflar markanın dilidir bir yerde. Ben kaliteliyim der, beni seç çünkü daha markayım der, bak ben daha iyi duruyorum der… Kötü fotoğraflandırma ve tanıtım filmleri de tabi ki bir markanın sonunu kolaylıkla yazabilir.

Markasına değer veren her firma öncelikle gösterişine önem vermek zorundadır. Zamanımızda markayı servis edebilmek her şeyden başta gelir. Markayı servis edebilmek için de ürün çekimine tanıtım çekimlerine gerekli özeni göstermek gerekir. Her ay düzenli fotoğraflandırma gerekir bir çok marka için. Günümüzde fotoğraflandırmanın değerini bilen belli başlı markalar almış başını gitmiştir.

Size de tabi ki bu markaları izlemek düşmez. Rekabetinizi güçlendirmek için mutlaka markanızın neyi yansıttığına nasıl yansıttığına dikkat edin. Bunu ancak ürün/tanıtım çekimleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce herhangi bir hizmet almadıysanız nereden ve nasıl başlayacağınızı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin. Tüm detayları ile hizmetimizi size aktarmaktan G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı olarak mutluluk duyacağız.