SESLENDİRME HİZMETİ

SESLENDİRME HİZMETİ

G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı olarak seslendirme, dublaj, altyazı, post, video gibi prodüksiyon için tüm gerekli donanımlar, genç ve dinamik bir ekip altyapısı üzerine hizmet vermektedir. Seslendirme ve dublajda özenli, hızlı ve pratik çözümlerimiz ile müşteri odaklı sınırsız hizmet vermekteyiz.

  Seslendirme Sanatçılarımız

Seslendirme sanatçılarımız deneyimli; Özel ve Devlet Tiyatrolarından Oyuncular, Konservatuar Sanatçılarından, Radyo Spikerlerinden ya da müzisyenlerden oluşmaktadır. Her sanatçının, Kurumsal, Satış, Tanıtım, Rol, Animasyon gibi kategorize seslerde hizmet vermektedir.

  Yabancı Dilde Seslendirme

Yabancı ve yerel eğitimli ve yetenekli seslendirme kadromuz ile, 10'dan fazla Dünya dilinde seslendirme hizmeti vermekteyiz. Tüm yabancı seslendirme sanatçılarımız kendi ana-dillerinde hizmet vermektedir. Türkiye’den ve Dünya'dan seçilmiş sanatçılarımız, anlaşmalı ajanslarımızdan hizmet almaktayız ve size sunmaktayız. Aşağıdaki dillerde hizmet vermekteyiz.

İngilizce / Almanca / Rusça / Arapça / Fransızca / İspanyolca / Azerice / Çince

  Tanıtım Filmi Seslendirme

İngilizce’den Almanca’ya, Fransızca’dan, İspanyolca’ya, Arapça’ya 8'den Fazla Dilde Tanıtım Filmi ve Reklam Seslendirmesi G-FİTY farkıyla Verilen Kaliteli ve Hızlı Hizmetlerden biridir.

  TV & Radyo Reklamı Seslendirme

Ulusal-Yerel Televizyon ve Radyo Reklamlarınız için; Film ve Medyalar için güvenilir kaliteli Reklam Seslendirme ve Prodüksiyon Çözümü. Telifsiz Müzik Stoğumuz ile başınız ağrımadan reklam verebilir ve yayına çıkabilirsiniz.