MARKA PR

MARKA PR

Paylaşacak bir hikayeniz mi var? Harika! Peki bu hikayeyi doğru insanlara ulaştırabildiniz mi?

İletişim uzmanlarımız sesinizi daha geniş kitlelere duyurmanız için yaratıcılığı harika bir hikaye anlatımıyla birleştiriyor. İşiniz için en önemli noktalarda sonuç odaklı çalışıyoruz. Lansmandan kriz yönetimine kadar her zaman yanınızdayız. O halde, sizin için neler yapabileceğimize bir bakın!

Hedef kitlenizi nerede bulacağımızı ve onlara nasıl ulaşacağımızı biliyoruz.

Hedef kitlenize ulaşabilir, onlarla sürdürülebilir bir ilişki kurabiliriz. Her zaman harekete hazırız, proaktifiz ve tüm fırsatları değerlendiririz. Sağlam stratejik temeli korurken, her markayı, markaya özel bir yaklaşımla ele almayı garanti ederiz.

Geliştirdiğimiz her iletişim stratejisi, iş hedeflerinize kadar uzanır. İletişim stratejilerimiz, başarısı kanıtlanmış PR yöntemleriyle ve medya ilişkilerinin dijital ekosistemdeki değişen rolüyle kesişir. Çok platformlu marka hikaye anlatımı stratejik bir yaklaşım gerektirir ve yaratıcılık oldukça önemlidir. Neyse ki, karmaşıklığı ilgi düzeyinde basitleştirmek, bizim parladığımız yer.

Son on yılda, halkla ilişkilerin rolü büyük ölçüde değişti. Odak, tamamen kazanılmış medyada yer almaktan, çok yönlü halkla ilişkiler programlarından yararlanan marka iletişimine kaydı. Günümüzün halkla ilişkiler uzmanları, marka bilinirliği oluşturmak ve hedef kitlenize ulaşmak için çeşitli taktiklerden yararlanan yetenekli iletişim stratejistleridir. İletişim stratejimiz yalnızca bir halkla ilişkiler uzmanının geleneksel rolünü somutlaştırmakla kalmaz, aynı zamanda medya ilişkilerinin değişen manzarasını da kapsar.

Markanızın öne çıkmasını sağlayın.

Zamanlamanın işinizin her alanında çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle iletişim stratejilerimiz, hedef kitlenizi en önemli anlarda ilgili hale getirmeye çalışır. Ekibimiz, sosyal toplulukları dinleyerek ve analitik göstergelere göz atarak, marka bilinirliği oluşturmak ve hedef kitlenize ulaşmak için çeşitli taktiklerden yararlanan uzman hikaye anlatıcılarıdır. Detaylara önem veren, kapsamlı ve çevik bir iletişim planı oluşturmak için geniş gazeteci ağımızı kullanan bir halkla ilişkiler uzmanları ekibiyiz.

Yaptığımız işi çok seviyoruz ve PR hizmetlerimizle hikayenizi anlatmanıza yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Medya İlişkileri

Medya ilişkilerine yaklaşımımız ilgi düzeyine odaklanmıştır. Küçülen medya ortamında öne çıkmak ve doğru muhabir ve gazetecilerin ilgisini çekmek giderek zorlaşıyor. Doğru hedef kitleye, doğru medya aracılığıyla, doğru zamanda, doğru mesajı vermek kritik önem taşır. İster şirket haberlerini duyuruyor ister en son düşünce liderliği makalenizi yayınlıyor olun. Ekibimiz medyada yer almanız ve hedef kitlenize ulaşmanız için basın bültenleri hazırlar ve iş hedefleriniz için en anlamlı olan ideal medya kapsamınızın stratejisini oluşturur.

İçerik Yönetimi

24 saatlik haber döngüsünün ortaya çıkması ve sürekli güncellenen web siteleri ile birlikte kaliteli içeriğe talep hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Emek verilen içerik, editoryal kapsamı tamamlayabilir ve markanızın/yönetici ekibinizin profilini yükseltme fırsatı sunabilir. Metin yazarları ve medya stratejistlerinden oluşan ekibimiz, seslerini doğru bir şekilde yakalamak ve imzalı makalelerini önemli yayınlara yerleştirmek için kurum sözcüleriniz ve konu uzmanlarıyla birlikte çalışacaktır. İster ana akım medya, ister sektörel veya dikey özel yayınlar olsun, G-FİTY! ekibinizin uzmanlığını ve benzersiz bakış açılarını net bir şekilde iletecektir.

Kriz Yönetimi

İtibar her şeydir ve oldukça kırılgandır. Haberler, doğru ya da yanlış, her zamankinden daha hızlı yayılıyor ve hazırlıklı değilseniz önünde durmanızı neredeyse imkansız hale getiriyor. İtibar yönetimi hizmetlerimiz, tüm kurumsal kriz anlarında itibar risklerinizi belirlemeyi, yönetmeyi ve azaltmayı içerir.

Lider İletişimi

Günümüzde liderler her zamankinden daha görünür haldeler ve üst düzeyde şeffaflık için önemli bir görev yürütüyorlar. Ekibimiz, yöneticilerin kişisel markalarını ve profillerini yükseltmelerine ve korumalarına yardımcı olmak için tasarlanmış özel bir danışmanlık verir. Halkla ilişkiler ve pazarlama perspektifinden bakıldığında, sektör ödülleri, konuşma fırsatları ve araştırmaya dayalı veriler, markanızı ön plana çıkarmaya yardımcı olabilir. Halkla ilişkiler uzmanlarımız, en iyi konuşma fırsatlarını takip eder, kurum liderlerini en prestijli şekilde konumlandırmak için çalışır.

Kurumsal İletişim

Kazanılan, sahip olunan ve satın alınan tüm kanallarda ekibimiz, sektör fark etmeksizin kurumsal iletişimin tamamını kapsar. Sonuç olarak, tüm iletişim faaliyetleri tek bir kaynaktan, tek ses ve tek yetki ile koordine edilmelidir. Bu aynı zamanda hem iyi hem de kötü sonuçların potansiyelini görmek için hayal gücüne sahip olmak anlamına gelir.

Influencer İletişimi

Influencer iletişimi, birçok marka için içeriklerini doğru kitlelere ulaştırmak konusunda önemli bir strateji haline geldi. Anlamlı etkileşimler oluşturmak ve dönüşümleri en üst düzeye çıkarmak için influencer iletişiminin tek boyutlu bir yaklaşım olmadığını biliyoruz. Yürüttüğümüz her influencer iş birliği, markaya özel olarak hazırlanmış ve veriye dayalı planlanmıştır.