Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Tasarımı markanızın kurumsallaşma aşamasında ihtiyaç duyduğu profesyonel kimlik desteği için firmanızı en iyi yansıtan yaratıcı çalışmaları kapsar. Firmanız için gerekli olan antetli kâğıt, sunum dosyası, kartvizit, zarf ve daha birçok kurumsal kimlik öğesi yaratıcı ve profesyonel grafik ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanıyor ve beğeninize sunuluyor. Tasarım odaklı bakış açımızla markanızı global düzeyde temsil edecek en doğru kurumsal kimliği tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Hazırlama Aşamalarımız

Kurumsal Kimlik tasarımı ihtiyaçlarınızın her aşamasında G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı olarak markanızı, hizmetlerinizi yansıtan çalışmalar ile sizleri sektörünüzde var ediyoruz.

1 Marka İmajı Oluşturma

Kurumsal Kimlik tasarımına sizi ve hayalinizdeki marka imajını tanıyarak başlarız. Sektörünüz içinde güvenirliğinizi arttırıp dikkat çekmenizi sağlayacak, vizyonunuza uygun en doğru kimlik çalışmasını amaçlarız.

2 Tasarım Aşaması

Kurumsal kimlik çalışmasının en önemli adımı logodur. Logonuz yoksa size uygun bir tasarım yapılır. Var olan logonuz ise stilize edilerek marka imajına en uygun hale getirilir. Kurumsal kimlikte basılı materyaller de çok önemlidir. Firmanın kartviziti, antetli kağıt, sunum dosyası, broşür, bloknot, dijital ve basılı kataloglar, zarflar, etiketler ve daha pek çok kimlik unsurunu isteğiniz üzerine tasarlıyoruz.

3 Alternatifi Bol Çalışmalar

Grafik Tasarım bölümünde firmanızı en doğru şekilde yansıtan kurumsal kimlik çalışmaları hazırlanır. A’dan Z’ye tüm materyallerin yer aldığı örnek sunumlar halinde sizin beğeninize sunulur.

4 Kimlik Sahibi Bir Marka

Onay verdiğiniz kurumsal kimlik tasarımımız, marka yüzünüz olmak için baskı aşamasına gelir. Dijital ortam hazırlıklarının yanı sıra baskı süreçlerini de kapsayan bu evre karşılıklı memnuniyetle sonlanır.

Logo Tasarımı

Logo tasarımı markanızın her şeyidir. Görevi marka ile hedef kitle arasında bir etkileşim sağlamak olan logolar, markanızı sunduğunuz ürün ve hizmetlerle birlikte hatırlanabilmesini sağlar. Bu özellikleri ile en başarılı logo tasarımı çalışması; hedef kitlenin aklında yer edinebilen ve ayırt edici özellikte olanıdır. Firmaların amacını ve imajını yansıtıp ilk izlenim olarak marka kalitesi hakkında çok önemli ipuçları veren bir kurumsal kimlik öğesi olan logolar, tüm bu nedenlerle işinde profesyonel bir grafik tasarım hizmeti sunan bir ajanstan çıkmalıdır. Çünkü tasarım yetkinliği markanın kurumsal kimliğini yansıtabilmeyi sağlarken, profesyonel program bilgisi de dikkat çekici simgeler oluşturulmasını sağlar. G-FİTY Reklam ve Medya Danışmanlık Ajansı olarak Logo tasarımlarımız ile işbirliği yaptığımız firmaları dijital dünyada somutlaştırıyoruz.

KATALOG BROŞÜR

Katalog ve Broşür hizmetimiz ile markanızın imajını en iyi yansıtan, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi detaylı bir şekilde sunabileceğiniz size özgü tasarımlar yapıyoruz. Görsel materyale sahip olmayan firmalar için sıfırdan profesyonel fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyor, tüm görsel ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Katalog ve broşürlerinizin içeriğini birlikte belirledikten sonra, görselleri uygun metin içeriği ile birleştirip onayınıza sunuyoruz. Ön ve arka kapaklarından sayfa düzenine kadar tamamen sizi yansıtan katalog ve broşür tasarımlarımız ile size kaliteli bir ajans hizmeti veriyoruz.

AFİŞ

Afiş tasarımı hizmetimiz ile yansıtmak istediğiniz konuyu, düşünceyi ve duyguyu aynı anda verebilen tasarımsal yeterlilikte işlere imza atıyoruz. İsteğinize göre bilgi odaklı veya görsel odaklı tasarımlar, İşinde uzman grafik ekibimiz tarafından hedef kitlenizin ilgisini çekip aklında kalacak şekilde hazırlanıyoruz. Çarpıcı renk ve çizimlerle insanların dikkatini çeken, özgün ve kaliteli afiş ve poster tasarımlarımız ile sizleri istediğiniz kitleye ulaştırıyor, hizmetinizi öne çıkarıyoruz.

Banner Tasarımı

Banner tasarımı web sitenizin daha fazla tanınması ve ziyaretçi çekmesi için gereklidir. Banner reklamınızın popüler ve ziyaretçi sayısı yüksek olan bir sitede yayınlanması web adreslerinizin ziyaretçi trafiğini de arttırmaktadır. Sizi hedef kitlenize en hızlı ve kolay yollardan ulaştıracak, markanızı ve hizmet alanınızı en iyi yansıtan, özgün ve bir o kadar da dikkat çekici banner tasarımları sunuyoruz.

Araç Giydirme

Tüm Model Araçlara firmanıza özel benzersiz tasarımlar hazırlanarak iş modelinize uygun olarak hazırlanıp sizlere teslim edilmektedir.

 

Markanızın Logosunu Nasıl Tasarlıyoruz?

1 Araştırma - Bilgi Edinme (Brief)

Nasıl bir marka yaratmak istediğiniz hakkında sizinle fikir alışverişinde bulunur, hayalinizdeki marka imajını öğreniriz.

2 Referans Kaynak

Logo tasarımında kullanılacak renk, font ve kullanılacak imgeler araştırılır ve eskizler üzerinde farklı deneme çizimleri yapılır.

3 Eskiz Çalışması

Eskiz çalışmalarına son şekil verilir ve sizin onayınıza sunulur. Çizimler arasından size en uygun olduğunu düşündüğünüz logo tasarımı seçilir.

4 Logo Teslim

Seçilen logonun detaylı anlatımı; renk - font bilgileri ve ölçülerinin bulunduğu mockuplar ile desteklenerek, sunum halinde size teslim edilir.